Sledovat film (Ne)úspěšný Bill online

Přehrajte si film (Ne)úspěšný Bill online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat (Ne)úspěšný Bill online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Bernie Goldmann, Melisa Wallack
Hrají:
Aaron Eckhart (Bill), Jessica Albaová (Lucy), Elizabeth Banksová (Jess), Logan Lerman (Kid), Holmes Osborne (pan Jacoby), Todd Louiso (John Jr.)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Komedie o někom, koho znáte.

Bill Thompson má tu smůlu, že kdykoliv se ocitne v přítomnosti kohokoliv z členů rodiny své ženy Jessicy, připadá si jako z jiné planety. Ona je sice velice atraktivní a takřka dokonalá, ale podobně dokonale na Billa bohužel působí i její otec s bratrem, což Billa příliš netěší, protože on sám na sebe tak docela nedbá, má trochu nadváhu a velké problémy se sebevědomím. Navíc zjišťuje, že o jeho ženu usiluje místní televizní reportérská hvězda Chip Johnson. Shodou okolností se ale Bill zapojí do programu, jehož cílem je radit a pomáhat místním středoškolákům, a seznámí se s "Klukem", snažícím se o seznámení s atraktivní Lucy, který mu začne ztrpčovat život. Na Billa se zvolna valí jeden problém za druhým a jak se zdá, jediným řešením bude pokusit se smířit sám se sebou a postavit se jim. Někdy se věci zkrátka nedaří.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.