Sledovat film Návrat Re-Animátora online

Přehrajte si film Návrat Re-Animátora online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, komedie, science fiction Návrat Re-Animátora na HOROR FILM!
  Trailer k filmu Návrat Re-Animátora   Sledovat Návrat Re-Animátora online
Žánr:
horor, komedie, science fiction
Režie:
Brian Yuzna
Hrají a postavy:
Jeffrey Combs (Dr. Herbert West), Tommy Dean Musset (Young Howard 'Howie' Phillips), Jason Barry (Dr. Howard Phillips), Bárbara Elorrietaová (Emily Phillips), Elsa Patakyová (Laura Olney), Ángel Plana (Kitchen Zombie)
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2003
Popis:
Smrtí život zdaleka nekončí. Kultovní heslo šíleného vědce Herberta Westa, který se specializuje na oživování mrtvol, zaznívá už potřetí. West se kvůli svým morbidním pokusům, které za sebou paradoxně zanechaly víc mrtvých než živých, ocitá v přísně střeženém vězení. Tady shodou okolností pracuje i muž, jehož sestra se před deseti lety stala jednou z obětí šíleného génia... Hektolitry krve, svérázní zombíci a strach kombinovaný s humorem vám předvedou, že umírání může být sranda.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
HOROR FILM HOROR FILM Archív a všechna videa pořadů televize HOROR FILM online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski