Sledovat film Následky lásky online

Přehrajte si film Následky lásky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Následky lásky
  Trailer k filmu Následky lásky   Sledovat Následky lásky online
Žánr:
Drama
Režie:
Paolo Sorrentino
Hrají a postavy:
Toni Servillo (Titta), Olivia Magnaniová (Sofia), Adriano Giannini (Valerio), Antonio Ballerio (manažer banky), Gianna Paola Scaffidiová (Giulia), Nino D'Agata (Mafioso)
Země:
Itálie
Rok výroby:
2004
Popis:
Každý z nás ma nějaké, hluboko skryté tajemství.

Padesátník Titta vede extrémně nudný, extrémně rutinní a extrémně nezáživný život v blíže nespecifikovaném švýcarském hotelu. Jeho každodenní rutinu, která sestává pouze z několika neměnných úkonů, však naruší láska a všechny problémy, které z ní vyplývají. Jeho dosavadní život bez práce, plný samoty, ticha, vykouřených cigaret a vypitých skleniček v hotelovém baru, se najednou začne měnit. Ocenění: MFF Cannes - Zlatá palma (nominace), ceny Davida di Donatella a Stříbrná stuha.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski