Sledovat film Následky lásky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Následky lásky
  Trailer k filmu Následky lásky   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Paolo Sorrentino
Hrají a postavy:
Toni Servillo (Titta), Olivia Magnaniová (Sofia), Adriano Giannini (Valerio), Antonio Ballerio (manažer banky), Gianna Paola Scaffidiová (Giulia), Nino D'Agata (Mafioso)
Scénář:
Paolo Sorrentino
Země:
Itálie
Rok výroby:
2004
Popis:
Každý z nás ma nějaké, hluboko skryté tajemství.

Padesátník Titta vede extrémně nudný, extrémně rutinní a extrémně nezáživný život v blíže nespecifikovaném švýcarském hotelu. Jeho každodenní rutinu, která sestává pouze z několika neměnných úkonů, však naruší láska a všechny problémy, které z ní vyplývají. Jeho dosavadní život bez práce, plný samoty, ticha, vykouřených cigaret a vypitých skleniček v hotelovém baru, se najednou začne měnit. Ocenění: MFF Cannes - Zlatá palma (nominace), ceny Davida di Donatella a Stříbrná stuha.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko