Sledovat film Naprosto dokonalé online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Naprosto dokonalé
  Trailer k filmu Naprosto dokonalé   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Mandie Fletcher
Hrají a postavy:
Gwendoline Christie (Constable), Cara Delevingne (Constable), Rebel Wilson (Constable), Joanna Lumleyová (Patsy Stone), Jon Hamm (Constable), Jennifer Saundersová (Edina Monsoon)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2016
Popis:
Comeback populárního britského seriálu z 90. let.

Edina Monsoonová a Patsy Stoneová stále překypují šarmem a půvabem, prohýřených nocí v londýnských klubech by se nikdo nedopočítal. Po jednom nepovedeném večírku módních veličin jsou ale obviněny z katastrofické nehody, která potkala Kate Moss, a stávají se oběťmi mediální štvanice. Zdá se, že v Londýně už jim pšenka nepokvete, proto odlétají na Francouzskou riviéru s plánem usadit se tu natrvalo a užívat si život na vysoké noze až do smrti!
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski