Sledovat film Napříč časem online

Přehrajte si film Napříč časem HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, fantasy, pohádka Napříč časem na Prima MAX!
  Trailer k filmu Napříč časem   Sledovat Napříč časem online
Žánr:
dobrodružný, drama, fantasy, pohádka
Režie:
Julian Fellowes
Hrají a postavy:
Alex Etel (Tolly), Timothy Spall (Boggis), Maggie Smithová (paní Oldknowová), Christopher Villiers (úředník), Pauline Collinsová (paní Tweedleová), Eliza Bennettová (Susan)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2009
Popis:
Dvě války, dva odlišné světy, které dělí dvě století, ale spojuje je jedna rodina a její sídlo. Rok 1944 a třináctiletý Tolly jede na Vánoce k babičce, zatímco jeho matka ve válečném Londýně pátrá po jakékoli zprávě o chlapcově otci. Ve starobylém domě se Tolly stává svědkem událostí z napoleonských válek a nakonec i jedním z účastníků dramatu. Skrytý očím svých předků Tolly pomalu odkrývá dvě stě let staré rodinné tajemství a než záhadu úplně rozluští, prožije své dosud největší dobrodružství.
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.