Sledovat film Námořní pěchota online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Námořní pěchota
  Trailer k filmu Námořní pěchota   Sledovat 1434 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Válečný
Režie:
Lewis Teague
Hrají a postavy:
Charlie Sheen (Dale Hawkins), Michael Biehn (James Curran), Joanne Whalleyová (Claire Varrensová), Rick Rossovich (Leary), Cyril O'Reilly (Rexer), Bill Paxton (Dane)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Speciální tým americké armády pátrá po ukradených řízených střelách, které teroristé používají k útokům na civilní letadla.

Speciální zásahová jednotka Navy Seals byla vyslána na záchranu posádky amerického letounu zajaté blízkovýchodními teroristy. Během akce zjistila, že nepřítel vlastní střely Stinger - vysoce technicky vyspělé a nebezpečné zbraně. Velitel zásahové jednotky poručík Curran dává přednost zanechání zbraní na místě před jejich zničením. To ovšem znamená, že teroristé mají v rukou dokonalou zbraň. Rakety tedy musejí být nalezeny a zničeny, nebude to ovšem snadné...
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko