Sledovat film Námluvy komtesy Gladioly aneb Přistání ve skleníku online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Námluvy komtesy Gladioly aneb Přistání ve skleníku
  Trailer k filmu Námluvy komtesy Gladioly aneb Přistání ve skleníku   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Gustav Oplustil, Zdeněk Podskalský
Hrají a postavy:
Iva Janžurová, Miloš Kopecký, Pavlína Filipovská, Pavel Landovský, Václav Trégl
Země:
Československo
Rok výroby:
1970
Popis:
Parodie na operetní převleky, záměny osob, staré známé situace se starými známými písničkami a šťastným koncem - to jsou Námluvy komtesy Gladioly.

Komtesa Gladiola se má stát nevěstou bohatého továrníka s cikorkou, aby tak došlo ke spojení dvou významných rodů. Jenže! Její představy o lásce jsou zcela jiné, a tak rozehraje hru, která způsobí nejednu pohromu... Parodie na operetní převleky, záměny osob, staré známé situace se starými známými písničkami a šťastným koncem - to jsou "Námluvy komtesy Gladioly".
Hodnocení:
83 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko