Sledovat film Náklad do Afriky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Náklad do Afriky
  Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Rodinný
Režie:
Roger Cantin
Hrají a postavy:
Pierre Lebeau (Norbert), Julien Adam (Christophe), Louise Richerová (Mme Greesall), Carl Alacchi (Lucien), Manuel Aranguiz (král patron), Claude Aubin (policejní úředník)
Scénář:
Roger Cantin
Země:
Kanada
Rok výroby:
2009
Popis:
Norbert uvízne v době občanské války v Kanadě, zemi, odkud pochází. Má v plánu odcestovat načerno na nákladní lodi směřující do Afriky. Zatímco se snaží zbavit své malé opičky, setkává se s otravným dítětem, které mu bude komplikovat jeho život, dokud se nestane klíčem k jeho věčnému štěstí.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko