Sledovat film Náhradní plán online

Přehrajte si film Náhradní plán online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1150 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Náhradní plán na !
  Trailer k filmu Náhradní plán   Sledovat Náhradní plán online
Žánr:
komedie
Režie:
Jean-Luc Perréard
Hrají a postavy:
Fred Testot (Jean), Leďla Bekhtiová (Nora), Jean-François Stévenin (Paoli), Catherine Gandois (paní Andria), Clément Aubert (Marc), Franck Belletti (závodní posádka jachty)
Země:
Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Byl připraven na vše… jen ne na ni.

Přestože je Jeanovi už 35 let, stále ještě žije se svou matkou v malém městečku na Korsice, kde pracuje jako šéfkuchař v rodinné restauraci. V zoufalství, že je jeho budoucnost již dávno předurčena, se této restaurace ujme. Avšak jednoho dne je mladičká Nora, která se občas ráda napije, strčena přes palubu své závodní jachty. Když v boji o holý život doplave na pobřeží, spatří Jeana a dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat. Jean se tak náhle ocitá na zběsilé cestě s velmi nevyzpytatelnou, avšak tuze atraktivní ženou po boku.
Hodnocení:
51 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski