Sledovat film Nahlas a naplno online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Nahlas a naplno
  Trailer k filmu Nahlas a naplno   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Todd Graff
Hrají a postavy:
Queen Latifahová (Vi Rose Hillová), Dolly Partonová (G.G. Sparrowová), Keke Palmerová (Olivia Hillová), Jeremy Jordan (Randy Garrity), Dexter Darden (Walter Hill), Courtney B. Vance (pastor Dale)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Nahlas a naplno je skutečný důvod k oslavě!

V tomto zábavném a inspirujícím příběhu o hudbě, naději a lásce uvidíte na Oscara nominované Queen Latifah a Dolly Parton. Na jejich malé městečko v Georgii přišly těžké časy a tak obyvatelé spoléhají na místní chrámový sbor, který pozvedne kuráž všech svým vítězstvím v národní soutěži Nahlas a naplno. Bohužel celé vystoupení ohrožuje spor mezi dvěma hlavními představitelkami, Vi Rose by ráda udržela tradiční formu, zatímco ohnivá G.G. to chce rozjet ve velkém stylu.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski