Film Nádech

Sledovat film
Nádech
online

Přehrajte si film Nádech online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1369 filmů a 130 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Každý den při probuzení okresní státní zástupce v Santa Fe Paul Chaney a jeho žena Diane čekají na zprávu, že se našel dárce pro jejich dceru. Chloe, které diagnostikovali neobvyklou degenerativní nemoc, je na dlouhém listu příjemců obou plic. Jak se její stav zhoršuje, Paul začne být zoufalý zachránit své mladé dítě, tak zoufalý, že riskuje všechno, aby zorganizoval operaci. Když se dozví o doktoru Novarrovi, který provádí ilegální transplantace v Juarezu v Mexiku, míří na jih ve zběsilém hledání jediného muže, který může být schopen zachránit Chloe. Ale po příjezdu zjistí, že medicínské kruhy doktora Novarra zasahují hlouběji do kriminálního prostředí, než si uvědomoval, a lidé nejsou tací, jak se zdají být. Se svou kariérou, rodinou a životem dcery v sázce se Paul ocitá na kritické křižovatce a musí se rozhodnout, co je v tomto světě skutečně "správné".

Žánr: Drama
Režie: Baltasar Kormákur
Hrají a postavy: Mia Stallardová (Chloe), Dermot Mulroney (Paul Stanton), Diane Krugerová (Diane Stanton), Sam Shepard (James Harrison), Jordi Molla (Aguilar), Vincent Perez (Dr. Martinez)
Scénář: Walter A. Doty III, John Claflin, Christian Escario
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko