Sledovat film Nádech online

Přehrajte si film Nádech HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Nádech na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Nádech   Sledovat Nádech online
Žánr:
drama
Režie:
Baltasar Kormákur
Hrají a postavy:
Mia Stallardová (Chloe), Dermot Mulroney (Paul Stanton), Diane Krugerová (Diane Stanton), Sam Shepard (James Harrison), Jordi Molla (Aguilar), Vincent Perez (Dr. Martinez)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Každý den při probuzení okresní státní zástupce v Santa Fe Paul Chaney a jeho žena Diane čekají na zprávu, že se našel dárce pro jejich dceru. Chloe, které diagnostikovali neobvyklou degenerativní nemoc, je na dlouhém listu příjemců obou plic. Jak se její stav zhoršuje, Paul začne být zoufalý zachránit své mladé dítě, tak zoufalý, že riskuje všechno, aby zorganizoval operaci. Když se dozví o doktoru Novarrovi, který provádí ilegální transplantace v Juarezu v Mexiku, míří na jih ve zběsilém hledání jediného muže, který může být schopen zachránit Chloe. Ale po příjezdu zjistí, že medicínské kruhy doktora Novarra zasahují hlouběji do kriminálního prostředí, než si uvědomoval, a lidé nejsou tací, jak se zdají být. Se svou kariérou, rodinou a životem dcery v sázce se Paul ocitá na kritické křižovatce a musí se rozhodnout, co je v tomto světě skutečně "správné".
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski