Sledovat film Nadaný žák online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Nadaný žák
  Trailer k filmu Nadaný žák   Sledovat 1422 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Bryan Singer
Hrají a postavy:
Ian McKellen (Kurt Dussander), Brad Renfro (Todd Bowden), Bruce Davison (Richard Bowden), Elias Koteas (Archie), Joe Morton (Dan Richler), Jan Tříska (Isaac Weiskopf)
Scénář:
Stephen King, Brandon Boyce
Země:
USA, Kanada, Francie
Rok výroby:
1998
Popis:
Todd Bowden je vynikající student. Když jednoho dne ve škole probírají holocaust, učitel odkáže případné zájemce o tuto problematiku na knihovnu. Todd pak začne systematicky a zevrubně studovat vše, co s nacizmem a jeho zvěrstvy souvisí...

Středoškolák Todd Bowden zjistí, že v jeho sousedství žije jakýsi Arthur Denker, hledaný nacistický zločinec. Chlapec muže pozná a nabídne mu dohodu: za mlčení o jeho pravé totožnosti mu bude podrobně vyprávět, co se ve skutečnosti dělo v koncentračních táborech za II. světové války. Starý muž souhlasí a Todd jej začne pravidelně navštěvovat. Množství informací o hrůzách páchaných na lidech však pomalu začne měnit chlapcovu osobnost.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko