Sledovat film Náčelník Velký Had online

Přehrajte si film Náčelník Velký Had online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Náčelník Velký Had online
Žánr:
dobrodružný, drama, romantický, western
Režie:
Richard Groschopp
Hrají:
Gojko Mitic (Chingachgook, die Große Schlange), Rolf Römer (Deerslayer), Helmut Schreiber (Tom Hutter), Jürgen Frohriep (Harry Hurry), Lilo Grahnová (Judith Hutter, die Tochter), Andrea Drahotaová (Wahtawa)
Země:
Německo
Rok výroby:
1967
Popis:
Syn náčelníka Mohykánů se vydává na nebezpečnou pouť po stopách únosců indiánské dívky, která se měla stát jeho nevěstou.

Velký Had, poslední z kmene Mohykánů, zachránil život náčelníkovi Delavarů. Odměnou mu má být ruka krásné Wahtawah, nevěstu však unesou nepřátelští Huroni. Velký Had a jeho přítel Lovec jelenů se ihned vydávají po jejich stopách. Cesta je zavede do chaty starého Toma, jenž tam žije s dcerou Juditou. Poblíž se utábořili Huroni, a stali se tak terčem pozornosti vojáků, kteří dychtí po dobře placených skalpech. V potyčce zvítězí Indiáni a mezi zajatými bělochy se ocitne i Tom. Vyjednávání Velkého Hada s Ostrým šípem k ničemu nevede, budoucí náčelník Huronů odmítá myšlenku na sjednocení Indiánů. Nakonec se podaří zajatce vyměnit, při předávání ale jeden z bělochů zastřelí Ostrého šípa - a po krátkém příměří je veta...
Hodnocení:
59 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.