Sledovat film
Na shledanou tam nahoře
online

Film Na shledanou tam nahoře
  Trailer k filmu Na shledanou tam nahoře Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Ani pod tou nejdokonalejší maskou se člověk neschová...
Děj filmu se odehrává na konci první světové války a těsně po ní. Je listopad 1918, kdy do příměří a ukončení bojů zbývalo jen pár dní. Někteří velitelé však kvůli vlastní sobeckosti a touze po uznání vedli své vojáky na zbytečnou smrt. Tak se seznámili účetní Albert Maillard a nadaný umělec Édouard Pčricourt. Jejich velitel je poslal dobýt kótu 113. Albert je po výbuchu zasypaný v zákopu a Édouard ho zachrání. Vzápětí jej zasáhne do obličeje střepina a zůstane znetvořen. Po válce se Albert stává Édouardovým pečovatelem a společně vymyslí kolosální podvod.

Režie: Albert Dupontel
Hrají a postavy: Albert Dupontel (Albert Maillard), Laurent Lafitte (Henri d'Aulnay-Pradelle), Nahuel Pérez Biscayart (Edouard Péricourt), Niels Arestrup (Marcel Péricourt), Emilie Dequenneová (Madeleine Péricourt), Mélanie Thierryová (Pauline)
Země: Francie
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko