Sledovat film Na plný plyn online

Přehrajte si film Na plný plyn online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie Na plný plyn na !
  Sledovat Na plný plyn online
Žánr:
akční, komedie
Režie:
Lars Montag
Hrají a postavy:
Valerie Niehausová (Kristina Holzbauer), Jan Sosniok (Ben Klinger), Sascha Göpel (liftboy Fred), Harald Krassnitzer (Jürgen Holzbauer), Hendrik Arnst (Schulze), Chiem van Houweninge (Kommissar Krüger)
Země:
Německo
Rok výroby:
2005
Popis:
Začíná závod se smrtí. První kolize by aktivovala airbagy napojené na výbušniny a Ben musí dokázat jaký je řidič a co dokáže jeho auto...

Řidič sanitky Ben Klinger přijde o práci a novou si najde jako řidič ve firmě Jürgena Holzbauera. Je pověřen tím, aby odvezl Holzbauerovu manželku Kristinu na víkend na venkov. Jakmile ovšem oba usednou do auta, zjistí, že se stali obětí únosu. Únosce požaduje výkupné od Holzbauera. Postupně se ovšem zjistí, že únos zinscenoval samotný Holzbauer, aby zachránil svou firmu, která má velké finanční potíže.
Hodnocení:
43 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.