Sledovat film Na hraně temnoty online

Přehrajte si film Na hraně temnoty online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Na hraně temnoty na !
  Trailer k filmu Na hraně temnoty   Sledovat Na hraně temnoty online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Martin Campbell
Hrají a postavy:
Mel Gibson (Thomas Craven), Ray Winstone (Darius Jedburgh), Danny Huston (Bennett), Bojana Novakovicová (Emma Cravenová), Shawn Roberts (Burnham), David Aaron Baker (Millroy)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Propracovaný detektivní thriller s Melem Gibsonem, který se v hlavní filmové roli objevuje poprvé od roku 2002, kombinuje skvělý scénář s přímočarou akcí. Detektivovi Thomasovi Cravenovi umírá v náručí jeho vlastní dcera. Během vyšetřování její vraždy proniká Thomas stále hlouběji do nebezpečného světa zločinů velkých korporací, vládního krytí a vražd, které je mají utajit. Jeden z nájemných vrahů, kteří zametají a čistí důkazy, ho navede směrem, jež změní pátrání na divokou temnou cestu až na hranici vykoupení.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.