Sledovat film Mystic Pizza online

Přehrajte si film Mystic Pizza online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Mystic Pizza online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Donald Petrie
Hrají:
Annabeth Gishová (Kat), Julia Robertsová (Daisy), Lili Taylorová (Jojo), Vincent D'Onofrio (Bill), William R. Moses (Tim), Adam Storke (Charlie)
Země:
USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Začínající Julia Roberts v romantické komedii o třech dívkách, třech láskách a jednom tajném receptu na zatraceně dobrou pizzu.

Sestry Daisy a Kat Arujovy se účastní svatby své přítelkyně Josephiny, která s nimi také pracuje v pizzerii Mystic Pizza. Dívku vede k oltáři její otec, a když se pak konečně zavěsí do ženicha, rybáře Billa, a má říci rozhodující "ano", omdlí. Svatba se odkládá na neurčito. Kat, která žije společně se starší sestrou Daisy a matkou, se po prázdninách chystá na univerzitu. Kromě práce v pizzerii ještě hlídá malou Phoebe, dcerku Tima Treverse, který si právě koupil dům u moře a hodlá ho upravit na letní sídlo rodiny. Manželka Nicki je pryč a Phoebe se před Kat zmíní, že se rodiče možná budou rozvádět. Mírná a spořádaná Kat, která ještě neměla chlapce, si malou Phoebe upřímně zamiluje a dobře si rozumí i s Timem...
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.