Sledovat film
Mystery,
online

Film Mystery,
  Trailer k filmu Mystery, Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Komedie plná romantiky, která vás nenechá vytuhnout!
Malá vesnice Mystery na Aljašce je přímo posedlá hokejem. Zvenčí se můžou zdát tamní obyvatelé jako chladní čumáci, ale při pohledu zevnitř zjistíte, že tam není nouze o žhavé skandály a senzace. Věci se rázně pohnou kupředu, když místní amatérský tým, který tvoří lehce připitomělí vesničané, dostane nabídku, aby si zahrál s legendárními New York Rangers. Rázem je ten zapadákov středem pozornosti a tým z Mystery musí vedle opravdových hvězd dokazovat, že si zaslouží nejen právo na život, ale i na přítelkyně, manželky a milenky!

Žánr: Komedie
Režie: Jay Roach
Hrají a postavy: Russell Crowe (John Biebe), Hank Azaria (Charles Danner), Mary McCormacková (Donna Biebeová), Burt Reynolds (Soudce Walter Burns), Colm Meaney (Major Scott Pitche), Maury Chaykinová (Bailey Pruittová)
Země: Kanada, USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 4.8.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko