Sledovat film Myš, která řvala online

Přehrajte si film Myš, která řvala online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, válečný Myš, která řvala na !
  Trailer k filmu Myš, která řvala   Sledovat Myš, která řvala online
Žánr:
komedie, válečný
Režie:
Jack Arnold
Hrají a postavy:
Peter Sellers (Grand Duchess Gloriana XII / Prime Minister Count), Jean Sebergová (Helen Kokintzová), William Hartnell (Will Buckley), David Kossoff (profesor Alfred Kokintz), Leo McKern (Benter), MacDonald Parke (generál Snippet)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1959
Popis:
Vysoko ve Francouzských Alpách se rozprostírá na dvou čtverečních mílích nejmenší stát světa Velký Fenwick, kde vládne stará velkokněžna Gloriana. Poté co jeden kalifornský vinař začne falšovat fenwické víno stihne Velký Fenwick, závislý na exportu vína, krize. Ministerský předseda Peter Sellers navrhne vyhlásit Spojeným státům válku. Dvacet dobrovolných lučištníků pod vedením nejvyššího velitele vojsk zaútočí na liduprázdný New York, neboť byl vyhlášen cvičný atomový poplach. Náhodou zajme vědce Alfreda Kokintze, pracujícího na velmi účinné bombě Q. To zcela mění situaci a do malého státečku se sjíždí výkvět světové diplomacie, aby jednal o míru a spolupráci.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski