Sledovat film My Week With Marilyn online

Přehrajte si film My Week With Marilyn online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film My Week With Marilyn
  Trailer k filmu My Week With Marilyn   Sledovat My Week With Marilyn online
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Simon Curtis
Hrají a postavy:
Michelle Williamsová (Marilyn Monroe), Eddie Redmayne (Colin Clark), Julia Ormondová (Vivien Leighová), Kenneth Branagh (Sir Laurence Olivier), Pip Torrens (Sir Kenneth Clark), Geraldine Somervilleová (paní Jane Clarková)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Je začátek léta roku 1956 a třiadvacetiletý Colin Clark, čerstvý absolvent Oxfordu, má ambice stát se filmovým režisérem, ale zatím se musí spokojit s místem asistenta u natáčení filmu "Princ a tanečnice" se slavným Sirem Laurencem Olivierem a Marilyn Monroe. Film vznikal v době, kdy byla herečka na líbánkách s manželem, dramatikem Arthurem Millerem. Když její manžel opustil Anglii, vyklidil tím pole Colinovi, který ukázal Marilyn některé radosti britského života. Byl to idylický týden, kdy ji doprovázel a snažil se Marilyn ochránit před hordou jejích hollywoodských nohsledů a také před tlakem, který na ni vyvíjela její práce. Po skoro čtyřiceti letech vydal první knižní deník nazvaný The Prince, The Showgirl And Me. Líčí v něm jednotlivé účastníky natáčení s mladistvým vtipem a bez přehnaného respektu. Až na úplném konci se jen letmo zmíní, že tam chybí, co se stalo během jednoho týdne, kdy skutečně poznal Marilyn.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski