Sledovat film My One and Only - Auf der Suche nach Mr. Right online

Přehrajte si film My One and Only - Auf der Suche nach Mr. Right online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie My One and Only - Auf der Suche nach Mr. Right na ARD!
  Trailer k filmu My One and Only - Auf der Suche nach Mr. Right   Sledovat My One and Only - Auf der Suche nach Mr. Right online
Žánr:
komedie
Režie:
Richard Loncraine
Hrají a postavy:
Renée Zellwegerová (Anne Deverauxová), Logan Lerman (George Hamilton), Kevin Bacon (Dan), Troy Garity (Becker), David Koechner (Bill Massey), J.C. MacKenzie (Tom)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Renée Zellweger září jako jižanská kráska přeměněná v newyorskou prominentku, která opouští svého záletného manžela a vydává se se svými dvěma syny na cestu hledání nového muže. Vtipný a dojemný film, který vznikl na motivy dětských zážitků herce George Hamiltona, nabízí skvělé herecké obsazení v čele s Kevinem Baconem, Chrisem Nothem, Ericem McCormackem a Stevenem Weberem. Když Anne Deveraux najde svého manžela - hudebníka Dana v posteli s jinou ženou, zabalí si kufry, vybere domácí kasu, koupí si kabriolet Cadillac a společně se svými syny vyrazí na cestu napříč zemí. Míří z Bostonu přes Pittsburgh, St. Louis, Albuquerque až do Hollywoodu, ale její hledání nového života nekončí. Konečně se jí však daří opravdu poznat své syny - Robbieho, který touží po životě na jevišti, a George, cynického pseudo-spisovatele, jenž doufá, že jejich cesta je zavede zpátky domů (a to brzy!). Pro všechny tři se nakonec jejich trmácení po amerických dálnicích stane zásadním momentem jejich životů.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
ARD ARD Archív a všechna videa pořadů televize ARD online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski