Sledovat film Muž proti muži (Da uomo a uomo) online

Přehrajte si film Muž proti muži (Da uomo a uomo) online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online western Muž proti muži (Da uomo a uomo) na !
  Sledovat Muž proti muži (Da uomo a uomo) online
Žánr:
western
Režie:
Giulio Petroni
Hrají:
Lee Van Cleef (Ryan), John Phillip Law (Bill), Mario Brega (Jednooký), Luigi Pistilli (Wolcott), Anthony Dawson (Manina), José Torres (Pedro)
Země:
Itálie
Rok výroby:
1968
Popis:
Před patnácti lety přišel Bill o rodiče a sestru, když k nim do domu přišli bandité: otce zastřelili, matku se sestrou znásilnili a pak je také zastřelili. Malý chlapec Bill byl schovaný a vše z úkrytu pozoroval. Když bandité dům podpálili, někdo ho z domu vynesl. Zapamatoval si tváře mužů, kteří mu vzali rodinu, a celých patnáct let čeká na příležitost, kdy se bude moci pomstít. U hrobu své rodiny uvidí muže Ryana, jenž byl právě propuštěn z vězení, a hodlá své patnáctileté vězení pomstít. Ukáže se, že Bill i Ryan hledají stejné muže, aby se pomstili za dávné křivdy...
Hodnocení:
72 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.