Sledovat film Mutant 2 online

Přehrajte si film Mutant 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Mutant 2 online
Žánr:
horor, science fiction, thriller
Režie:
Peter Medak
Hrají:
Michael Madsen (Press Lenox), Natasha Henstridgeová (Eve), Marg Helgenbergerová (Dr. Laura Bakerová), Mykelti Williamson (Dennis Gamble), George Dzundza (Carter Burgess Jr), James Cromwell (Senátor Judson Ross)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Nastává čas páření...a jen ten nejsilnější druh přežije!

Po návratu z mise na Mars není kapitán Patrick Ross tím, kým byl předtím. Infikován mimozemskou DNA, stává se pozvolna strašlivou bytostí s jediným cílem - rozmnožit se s lidskou ženou!!! Několik žen umírá hrůznou smrtí po porodu vetřelčího potomka a je jen jediná žena Eva - umírněnější klon vetřelce, kterou by mohla výzkumnice Laura Bakerová a najatý zabiják Press Lenox využít k dopadení Patricka a jeho zhoubného potomstva. Evin mateřský pud však vykoná své a čas neúprostně běží...
Hodnocení:
44 %
Sledujte na:
Prima Cool

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.