Sledovat film Music of the Heart online

Přehrajte si film Music of the Heart online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Music of the Heart na ARD!
  Trailer k filmu Music of the Heart   Sledovat Music of the Heart online
Žánr:
drama
Režie:
Wes Craven
Hrají a postavy:
Meryl Streepová (Roberta Guaspari), Cloris Leachmanová (Assunta Guaspari), Henry Dinhofer (Lexi at 5), Michael Angarano (Nick at 7), Robert Ari (dozorce), Aidan Quinn (Brian Turner)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Skutečný příběh učitelky , která chtěla děti učit lásce k hudbě. Ve svém boji proti systému ztratila všechno kromě jednoho - lásky svých žáků.

Roberta Guaspariová zůstala sama s dvěmi dětmi. Potká ji ale přítel, který ji zná jako nadanou studentku hudby, a nabídne ji práci na střední škole, kde se učí chudé děti z Harlemu. Roberta přijme místo učitelky hudby a chce pro školu získat padesát houslí, které lacino koupila. Nechce vydělat, ale přesvědčit ředitelku, že výukou hudby může škola hodně dosáhnout. Ta si to nemyslí a navíc škola nemá na školní orchestr finance. Nadšená učitelka se ale nevzdá a začne se zasazovat o komplexní školní program. Čeká ji dlouhý a těžký boj - školská správa se brání nevyzkoušeným změnám, a chuť nemají ani deti a jejich rodiče. Roberta obětuje všechno, protože láskou k hudbě má šanci v studentech zažehnout plamínek, který může změnit jejich život k lepšímu. Na konci cesty všechny čeká úžasný zážitek, a i nevěřící uslyší hudbu svého srdce.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
ARD ARD Archív a všechna videa pořadů televize ARD online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski