Sledovat film Mupeti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Mupeti
  Trailer k filmu Mupeti   Sledovat 1549 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Hudba & Umění, Komedie, Rodinný
Režie:
James Bobin
Hrají a postavy:
Jason Segel (Gary), Amy Adamsová (Mary), Chris Cooper (Tex Richman (Jaromír Meduna)), Rashida Jonesová (Veronica Martinová), Steve Whitmire (hlasatel (hlas)), Eric Jacobson (Marvin Suggs (hlas))
Scénář:
Jason Segel, Nicholas Stoller, Jim Henson
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Největší hollywoodské hvězdy jsou zpět.

Během prázdnin v Los Angeles Walter, největší fanoušek Mupetů, se svým bratrem Garym a jeho přítelkyní Mary odhalí hanebný plán naftaře Texe Richmana, který chce zbourat Mupetí divadlo a na jeho místě založit ropný vrt. A tak se Walter s Garym a Mary rozhodnou uspořádat velkou charitativní akci, aby vydělali potřebných deset milionů dolarů k záchraně divadla, a pomohou Kermitovi dát Mupety znovu dohromady. Slavná skupina se totiž mezitím rozpadla a každý se vydal vlastní cestou: Fozzie vystupuje v kasinu v Renu s kapelou Moopets, Miss Piggy je redaktorkou v módním časopise pro plnoštíhlé, Animal se léčí na klinice pro zvládání vzteku a Gonzo je mocný instalatérský magnát.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko