Sledovat film
Můj táta je duch
online

Film Můj táta je duch
  Trailer k filmu Můj táta je duch Trailer
Přehrajte si film Můj táta je duch HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 346 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Americká duchařská komedie o tom, že někdy až smrt dokáže člověku otevřít oči.
Hlavním hrdinou příběhu je klasický americký workoholik, přesněji řečeno přepracovaný obchodník Elliot Hopper, vdovec a otec tří dětí, který se hned v prvních minutách filmu stane obětí automobilové nehody, když se s ním taxi zřítí z mostu. Vrací se na silnici jako duch a spěchá ke svým dětem, kterým nevěnoval tolik pozornosti, kolik si zasloužily. Nejenže je z něj duch, ale navíc zjistí, že má jen několik málo dnů, aby se pokusil napravit vše, co zanedbal a zařídil vše tak, aby své děti dobře zabezpečil pro budoucí život, a to samozřejmě nejen po finanční stránce.

Žánr: Komedie
Režie: Sidney Poitier
Hrají a postavy: Bill Cosby (Elliot), Kimberly Russellová (Diane), Denise Nicholasová (Joan), Ian Bannen (Pan Edith Moser), Christine Ebersoleová (Carol), Barry Corbin (Pan Collins)
Země: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 45 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Barrandov 20.8.2022 13:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська