Sledovat film Můj splněný sen online

Přehrajte si film Můj splněný sen online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Můj splněný sen
  Sledovat Můj splněný sen online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Vic Sarin
Hrají a postavy:
Julianna Guill (švec), Marc Bendavid (Phil), Vivica A. Foxová (Alyssa), Natasha Henstridgeová (Kendall), Marla Sokoloffová (Mindy), Andrea Brooks (Pam)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2016
Popis:
Manažerka obchodu s oblečením v malém městě Taylor McCallová dostane po náhodném setkání s Alyssou Shawovou, zakladatelkou známého obchodního domu A-Line v New Yorku, šanci vést prestižní manhattanský butik. Ale realita života ve velkoměstě Taylor pořádně zaskočí - je ohromená davy, hlukem, rychlým tempem, drahoty a celkovým bláznovstvím Manhattanu. Když se Taylor pomalu usadí v New Yorku, setká se s Philipem, realitním agentem, který zjevně chce být víc než jen její kamarádem. Práce však spotřebovává veškerou Taylorinu energii a pozornost, neboť usiluje splnit naplánované objemy prodeje a vysoká očekávání, které jsou na ni kladeny. Když však Taylor udělá velkou chybu, vše v jejím vzrušujícím novém životě se zhroutí. Aby ho získala zpět, musí Taylor zkombinovat své nově získané zkušenosti ze života v New Yorku se zdravým selským rozumem a jižanským šarmem.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski