Sledovat film Můj přítel T.I.M. online

Přehrajte si film Můj přítel T.I.M. online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, rodinný, science fiction Můj přítel T.I.M. na Filmbox Plus!
  Sledovat Můj přítel T.I.M. online
Žánr:
dobrodružný, drama, rodinný, science fiction
Režie:
Rolf van Eijk
Hrají a postavy:
Dyon Wilkens (Tibor), Abdelhadi Baaddi (T.I.M.), Bas Keijzer (Arend), Claudia Kanne (Kiki), Ernst Löw (Hallemeier), Tim de Zwart (Rossum)
Země:
Nizozemí, Dánsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Tibot je osamělý kluk, který má jediného přítele v zastaralém domácím robotovi T.I.M.ovi. Když se jeho otec rozhodne vyměnit robůtka za nový model, dá chlapci nevědomky podnět k velké dobrodružné cestě. Tibot se totiž odhodlá svého kamaráda zachránit. Vydají se společně najít tajemného vynálezce Hectora, protože jedině on dokáže opravit rozpadávajícího se T.I.M.a. Čím je strastiplná cesta delší, tím více opouští dvojici nadšení a pomalu začínají pochybovat, zda bájný stvořitel vůbec existuje.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski