Sledovat film Můj přítel delfín 2 online

Přehrajte si film Můj přítel delfín 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, rodinný Můj přítel delfín 2 na !
  Trailer k filmu Můj přítel delfín 2   Sledovat Můj přítel delfín 2 online
Žánr:
drama, rodinný
Režie:
Charles Martin Smith
Hrají a postavy:
Morgan Freeman (doktor Cameron McCarthy), Ashley Juddová (Lorraine Nelsonová), Harry Connick Jr. (doktor Clay Haskett), Kris Kristofferson (Reed Haskett), Nathan Gamble (Sawyer Nelson), Julia Winterová (Peyton)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Do fascinujícího příběhu Winter vstupuje Hope.

Fascinující pravdivý příběh Winter zdaleka nekončí. Delfíní samička, která před lety dostala umělou ocasní ploutev, přijde o svoji náhradní matku. Je najednou sama, truchlí a nejeví o nikoho zájem, dokonce ani o svého nejlepšího kamaráda, chlapce Sawyera. A co hůř: hrozí, že ji převezou do jiného akvária. Podle amerických zákonů se totiž musí delfíni chovat v páru. Doktor Clay Haskett a jeho tým pro ni hledají společnici. Když už se zdá, že milovanou Winter ztratí, objeví se náhle naděje jménem Hope.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.