Sledovat film Můj bratr Simple online

Přehrajte si film Můj bratr Simple online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Můj bratr Simple na Filmbox!
  Sledovat Můj bratr Simple online
Žánr:
komedie
Režie:
Ivan Calbérac
Hrají a postavy:
Bastien Bouillon (Simple), Julien Drion (Kleber), Michel Aumont (Villedieu), Valentine Catzélfliz (Aria), Esteban Carvajal-Alegria (Corentin), François Civil (Enzo)
Země:
Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Zatímco se Kléber věnuje studiím v Toulouse, podaří se mu pro sebe a svého bratra najít podnájem sdílený se čtyřmi studenty. Ale jak může Kléber skloubit své studium, milostný život a každodenní společenské nároky s dobrem Simpla, který je nepředvídatelný, krutě upřímný a nezvladatelný? Simple je dobrá duše, která kolem sebe šíří harmonii, nakloní si i hašteřivou starou sousedku a jasně vidí do srdcí milenců... ale také je nesnesitelný a v patách mu jde chaos. Co s ním?
Sledujte na:
Filmbox

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.