Sledovat film Můj auťák Brouk online

Přehrajte si film Můj auťák Brouk HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, záhady, rodinný, fantasy Můj auťák Brouk na Nova!
  Trailer k filmu Můj auťák Brouk   Sledovat Můj auťák Brouk online
Žánr:
komedie, záhady, rodinný, fantasy
Režie:
Angela Robinson
Hrají a postavy:
Lindsay Lohanová (Maggie Peytonová), Michael Keaton (Ray Peyton st.), Matt Dillon (Trip Murphy), Breckin Meyer (Ray Peyton ml.), Justin Long (Kevin), Cheryl Hinesová (Sally)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Úžasné malé autíčko s tělem brouka a srdcem šampióna.

Rodina Peytonova se už několik let účastní automobilových závodů NASCAR. Nejmladší dcera Maggie by také chtěla závodit, ale její otec jí v jakékoliv kariéře s vůní benzínu brání, protože nechce, aby se jí něco stalo. Proto dostane Maggie od otce k úspěšnému zakončení studia jako dárek starý Volkswagen Brouk z vrakoviště. Maggie ho se svým kamarádem opraví a ke svému překvapení zjistí, že Brouk má jméno Herbie. Jak se brzy ukáže, není Brouk jen obyčejný kus rezavé karoserie s motorem, ale kouzelné auto, které Maggie pomůže splnit její velké sny.
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.