Sledovat film Mrówka Z online

Přehrajte si film Mrówka Z online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie Mrówka Z na TV4!
  Trailer k filmu Mrówka Z   Sledovat Mrówka Z online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie
Režie:
Eric Darnell, Tim Johnson
Hrají a postavy:
Woody Allen (Z - hlas), Dan Aykroyd (Chip - hlas), Anne Bancroftová (Královna - hlas), Jane Curtinová (Muffy - hlas), Danny Glover (Barbatus - hlas), Gene Hackman (Generál Mandible - hlas)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Americká animovaná dobrodružná komedie ze světa hmyzu se může pochlubit pozoruhodnými vizuálními efekty, ale především originalitou a vtipem, jimiž si získala publikum i kritiky.

Na rozdíl od ostatních příslušníků svého pracovitého rodu MravenzeZ už dál nebaví pracovat v mraveništi a tak se spolu s mravenčí princeznou vydá do světa. Pořadě dobrodružství ve vnějším světě se Z vrací domů a konečně všem dokáže,že je opravdový hrdina! Celý tento odstaveček by se dal taky napsat jednou větou: "Prostě další pecka od DreamWorks!". Kritika o tomto filmu napsala: "Velmi chytrý a velmi legrační film!" (Good Morning America), "MravenecZ je moderní rodinný film, na který se budete dívat znovu a znovu" (Newhouse Newspaper) nebo "Báječné! Jakožádný film, který jste dosud viděli!"
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski