Sledovat film Motel Woodstock online

Přehrajte si film Motel Woodstock online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Motel Woodstock na !
  Trailer k filmu Motel Woodstock   Sledovat Motel Woodstock online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Ang Lee
Hrají a postavy:
Henry Goodman (pan Tiber), Edward Hibbert (Britský gentleman), Imelda Stauntonová (paní Tiber), Demetri Martin (Elliot Tiber), Kevin Chamberlin (Jackson Spiers), Lee Wong (George the Doorman)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
60. léta SE chýlí ke konci jsem vzduchu JE cítit zmena. I Reali k Tak Zatím v ospalém městečku Woodstock vůbec nevypadá, vsechno začne TADY. Elliot Tiber, jeho autoritářská Matka slabošský otec vedou polorozpadlý penzion, jsem kterém SE Hosté objevují, jenom Reali opravdu nemají Na výběr. Najednou SE Kolem začnou PSAT dějiny, největší nejenom hudební Událost te Doby přivádí do městečka Woodstock Tišice LIDI životy i tech nejzatvrzelejších starousedlíku SE dočkají velkých změn.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.