Sledovat film Moskva slzám neverí online

Přehrajte si film Moskva slzám neverí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Komedie, Romantický Moskva slzám neverí na !
  Trailer k filmu Moskva slzám neverí   Sledovat Moskva slzám neverí online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Vladimir Menshov
Hrají a postavy:
Vera Alentova (Katerina Tikhomirova), Irina Muravyova (Lyudmila), Aleksey Batalov (Gosha), Raisa Rjazanová (Antonina), Aleksandr Fatyushin (Sergei Gurin), Boris Smorchkov (Nikolai)
Země:
Rusko
Rok výroby:
1980
Popis:
Přání, ideály a nesplněné sny ve slavném filmu.

Koncem 50. let se v jedné moskevské ubytovně seznamují tři mladé dívky. Kateřina, jež pracuje v továrně a prožívá zklamání z nepřijetí na vysokou školu, Ludmila, jejímž snem je žít spokojený rodinný život s bohatým manželem, a Toňa prožívající první velkou lásku. Následně můžeme sledovat, který ze snů tří dívek se stal skutečností a který zůstal nenaplněn. V kontrastu dvaceti let je ukázán nejenom vývoj postojů k životu hrdinek, ale i proměna atmosféry a prostředí města.
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski