Sledovat film Mořská panna online

Přehrajte si film Mořská panna online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Mořská panna na !
  Sledovat Mořská panna online
Žánr:
komedie
Režie:
Václav Kubásek
Hrají a postavy:
Jiřina Štěpničková, Bedřich Veverka, Vladimír Řepa, Jára Kohout, Frantisek Salzer, Anna Letenská
Země:
Československo
Rok výroby:
1939
Popis:
Užije si ženatý muž přímořský pobyt v lázních nebo ho čekají komplikace?

Česká filmová komedie o zrazené lásce mladé dívky a prázdninovém dobrodružství ženatého muže. Na počátku příběhu se statkář Emanuel Hrdý se svými dvěma zámožnými přáteli, Karlem Machačem a obchodníkem Josefem Sojkou, vydává na cestu do přímořských lázní, kde chtějí strávit zdravotní dovolenou. Předpokládají, že si trochu užijí v kasinu i na pláži a doufají, že se jim možná podaří i nějaký ten malý flirt. Zatímco na nádraží se s Hrdým loučí jeho starostlivá žena Gábinka, v exkluzivním lázeňském hotelu zjistí mladá a láskou zaslepená Klára, obyčejná dívka z malého města, že ji opustil milenec Robert, který ji připravil o vše, co měla, dokonce i o garderobu a ještě jí doporučil, aby si, dokud je ještě mladá, opatřila nějakého bohatého milence, který by ji vydržoval. Klára však Roberta, z kterého se vyklubal dobrodruh a mezinárodní podvodník, milovala nezištnou láskou a rozhodně se nechce nechat vydržovat. Přesto jí přijde vhod setkání s prostým a upřímným Emanuelem, který jí nabídne přátelství. Situace se však dramaticky vyhrotí, když Robert Emanuela přepadne a oloupí. Zklamaný statkář se totiž domnívá, že Klára byla volavkou a vše jen hrála. Podaří se jí ho přesvědčit o opaku?

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski