Sledovat film Monty Python: Zmysel života online

Přehrajte si film Monty Python: Zmysel života online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Monty Python: Zmysel života online
Žánr:
hudba & umění, komedie, pohádka
Režie:
Terry Jones
Hrají:
Graham Chapman (Tony Bennett), John Cleese (Grim Reaper), Terry Gilliam (Window Washer / Fish #4 / Walters / Middle of the), Eric Idle (Noël Coward), Terry Jones (pan Creosote), Michael Palin (Window Washer / Harry / Fish #5 / pan Pycroft / Da)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1983
Popis:
Snímek Monty Python: Smysl života postrádá hlavního hrdinu - je to přece svět viděný rybami skrz sklo akvária - a v rozbitém světě pro něj není práce. Není se s kým ztotožnit, s kým a pro co trpět. Z lidskosti zbyly jen okamžiky, kdy smolaři jednotlivých miniosudů stojí tváří v tvář své opuštěnosti. Z hlavního hrdiny minulých filmů zbyla jen tvář Briana na kříži (opuštěná maminka na sále jen s přístrojem, který dělá "pink", udivený pan Kreozot po výbuchu, synek, kterému "dle všeho" umřela maminka, taťka bez práce s osmaosmdesátým dítětem na cestě...). Je to podobné, jako když se Gogolovu Revizorovi vyčítalo, že postrádá kladného hrdinu, a on si v dopisu příteli smutně postěžoval, že tam byl, jen si ho nikdo nevšiml - že jím je přece smích. Zde jako poslední naděje lidstva.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
STV2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.