Sledovat film Mona Lisa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Mona Lisa
  Trailer k filmu Mona Lisa   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Neil Jordan
Hrají a postavy:
Bob Hoskins (George), Cathy Tysonová (Simone), Michael Caine (Mortwell), Robbie Coltrane (Thomas), Clarke Peters (Anderson), Kate Hardieová (Cathy)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1986
Popis:
Občas je láska pěkně špinavá věc.

George, malý darebák, který se po sedmi letech vrací z vězení, má dělat šoféra jedné luxusní dívce na telefon. George je krásou Simone doslova fascinován a posléze se stává jejím spojencem při hledání ztracené přítelkyně Cathy, s níž Simone dříve chodila za zábavou. Příběh vrcholí ve chvíli, kdy konečně najdou zmizelou kamarádku v labyrintu podsvětí.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski