Sledovat film Moll Flandersová online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Moll Flandersová
  Trailer k filmu Moll Flandersová   Sledovat 1591 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Pen Densham
Hrají a postavy:
Robin Wright Pennová (Moll Flandersová), Morgan Freeman (Hibble), Stockard Channingová (Paní Allworthyová), Aisling Corcoranová (Flora), John Lynch (Jonathan Fielding), Brenda Frickerová (Paní Mazzawattiová)
Scénář:
Daniel Defoe, Pen Densham
Země:
USA, Irsko
Rok výroby:
1996
Popis:
Hibble, starý černošský sluha ve veřejném domě, vypráví Floře životní příběh jeho matky Moll Flandersové. Byl jejím přítelem a oporou v jejím těžkém životě. Moll Flandersová se narodila ve vězení, ženě která měla být oběšená za krádež. Tam začíná její strastiplná pouť.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko