Sledovat film Moje letní prázdniny online

Přehrajte si film Moje letní prázdniny online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Moje letní prázdniny online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Adrian Grunberg
Hrají:
Mel Gibson (řidič), Kevin Hernandez, Daniel Giménez Cacho (Javi), Jesús Ochoa (Caracas), Dolores Herediaová (TKM - matka dítěte), Peter Gerety (Embassy Guy)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Dobrý plán je základem útěků.

Driver má špatný den a nezdá se, že by se něco zlepšilo. Právě získal pěknou řádku milionů, za které by si mohl dopřát krásnou letní dovolenou. Skvělý nápad, jenže nevyšel. Během divoké honičky s pohraniční hlídkou Spojených států a s krvácejícím tělem na zadní sedačce, Driver převrátil auto, prorazil hraniční zeď a po zběsilém pádu konečně zastavil - v Mexiku. Jenže ho chytly mexické orgány a byl poslán do pořádně ostrého vězení. Driver se ocitl v podivném a nebezpečném světě El Pueblito, v nejhorším vězení z celého Mexika. Na takovém místě pro outsidera jako je Driver není snadné přežít, pokud nezná někoho, kdo ví jak to chodí ... desetiletého kluka.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
Prima

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.