Sledovat film Mnich online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Mnich
  Trailer k filmu Mnich   Sledovat 1528 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Dominik Moll
Hrají a postavy:
Vincent Cassel (kapucín Ambrosio), Déborah Françoisová (Valerio), Joséphine Japyová (Antonia), Sergi López (hýřil), Catherine Mouchetová (Elvire), Jordi Dauder (otec Miguel)
Země:
Španělsko, Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Nikdo neodolá pokušení... ani on...

Výpravný francouzský historický snímek je adaptací klasického románu Matthewa Lewise z roku 1796, který popisuje osobní pád charismatického kazatele. Režisér Dominik Moll vytvořil vizuálně nesmírně působivé drama, které zpracovává téma nejen náboženského fanatismu, ale především neschopnosti odolat tělesnému pokušení navzdory vlastní víře. Snímek vyniká především překrásně snímaným prostředím a zejména pak výkonem Vincenta Cassela v hlavní roli bratra Ambrosia a Déborah Françoisové v roli Matildy.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski