Sledovat film Mliečna dráha online

Přehrajte si film Mliečna dráha online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Mliečna dráha online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Luis Bunuel
Hrají:
Paul Frankeur (Kámen), Laurent Terzieff (Jean), Alain Cuny (L'homme a la cape / muž with cape), Edith Scobová (Virgin Mary), Bernard Verley (Jésus / Jesus), François Maistre (Le curé fou / French kněz)
Země:
Francie, Německo, Itálie
Rok výroby:
1969
Popis:
V úvodu filmu se prostřednictvím komentáře dovídáme o španělském Santiagu de Compostela, významném poutním místě, kam ve středověku vyráželo na cestu přes půl milionu poutníků ze všech zemí Evropy, aby uctili hrob svatého Jakuba. Podle legendy osvětlovalo místo Jakubových ostatků hvězda, proto se této cestě ve většině západních jazyků říkalo také "mléčná dráha". Na ní, ovšem v druhé polovině 20. století, se ocitají dva poutníci, mladší Jean a starší Pierre. Jejich putování nemá podobu příjemně plynoucí cesty; prochází mnohými peripetiemi, které zahájí setkání s mužem v černém plášti a klobouku, jenž jim doporučí, aby smilnili s nevěstkou a zplodili děti se jmény Ty nejsi můj lid a Již žádné odpuštění.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
STV2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.