Sledovat film Mlčanie online

Přehrajte si film Mlčanie online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Mlčanie online
Žánr:
drama
Režie:
Ingmar Bergman
Hrají:
Ingrid Thulinová (Ester), Gunnel Lindblomová (služka Anna), Birger Malmsten (barman), Hakan Jahnberg (číšník), Jörgen Lindström (Johan), Lissi Alandhová (žena in variety hall)
Země:
Švédsko
Rok výroby:
1963
Popis:
Anna, její syn Johan a její sestra Ester cestují vlakem zpět domů. Ester je vážně nemocná, a tak se zastaví v cizí zemi ve městě Timoka a ubytují se v hotelu, dokud Ester nepřekoná nejkrizovější stádium své nemoci. Ester je překladatelkou, ale jazyk této země neovládá. Dorozumívat se tedy musí pomocí gest. Ester je oblíbená a vůdčí osobnost, Anna je stále atraktivní a velmi promiskuitní. Emočně jsou obě sestry naprosto rozdílné a bez jakýchkoliv sourozeneckých pocitů; proto každá říká to, co druhé ublíží, zatímco Johan bloumá prázdnými chodbami hotelu.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
STV2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.