Sledovat film Mladosť online

Přehrajte si film Mladosť online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama Mladosť na !
  Trailer k filmu Mladosť   Sledovat Mladosť online
Žánr:
Drama
Režie:
Paolo Sorrentino
Hrají a postavy:
Michael Caine (Fred Ballinger), Harvey Keitel (Mick Boyle), Rachel Weiszová (Lena Ballingerová), Paul Dano (Jimmy Tree), Jane Fondaová (Brenda Morelová), Mark Kozelek (on sám)
Země:
Itálie, Francie, Švýcarsko, Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Jaro. Fred a Mick, dva staří přátelé s osmdesátkou na krku, společně tráví dovolenou v luxusním lázeňském hotelu na úpatí švýcarských Alp. Hudební skladatel a dirigent Fred už je v důchodu. Oba kamarádi jsou si vědomi toho, že se jejich životy rychle chýlí ke konci a rozhodnou se čelit budoucnosti společně. Se zvědavostí a citlivostí nahlížejí na zmatené životy svých dětí, na Mickovy nadšené mladé scenáristy a další hotelové hosty, kteří, jak se zdá, mají všechen čas, jenž oni sami postrádají. Někdo si ale za každou cenu přeje vyslechnout jeho skladby a vidět ho znovu dirigovat.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski