Sledovat film Mladé pušky 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Mladé pušky 2
  Trailer k filmu Mladé pušky 2   Sledovat 1465 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Western, Komedie, Drama, Akční, Dobrodružný, Válečný
Režie:
Geoff Murphy
Hrají a postavy:
Emilio Estevez (William H. 'Billy the Kid' Bonney), Kiefer Sutherland (Josiah Gordon 'Doc' Scurlock), Lou Diamond Phillips ('Jose' Chavez y Chavez), Christian Slater (Arkansas Dave Rudabaugh), William Petersen (Patrick Floyd 'Pat' Garrett), Alan Ruck (Hendry William French)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Divoký západ se právě stal ještě divočejším.

Nové Mexiko roku 1879. Vyschlá, neúrodná a krutá země ovládaná bandami zločinců. Místo, kde řádí nejproslulejší legenda Divokého západu Billy Kid. Billy Kid vedl zločineckou bandu během neslavné války v Lincoln County. Nyní je Lincoln County v rukou nemilosrdných dobytkářských baronů a zkorumpovaných mužů zákona. Právě si najali Billova bývalého přítele Pata Garetta, aby ho dostal za mříže. S Garettem v patách se Billy dává opět dohromady se svými kamarády-zločinci Docem, Chavezem a Arkansas Davem. Společně bojují proti chlapům s rychlými kolty a zabijákům, aby si prostříleli svou cestu osudu. Se skvěle natočenými písněmi JONA BON JOVIHO, zachycují Mladé pušky II romantiku a nebezpečí starého dobrého Divokého západu.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko