Sledovat film Místo dopadu: Berlín online

Přehrajte si film Místo dopadu: Berlín HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Místo dopadu: Berlín na Kino Barrandov!
  Trailer k filmu Místo dopadu: Berlín   Sledovat Místo dopadu: Berlín online
Žánr:
drama
Režie:
Thomas Jauch
Hrají a postavy:
Peter Haber (Michael Winkler), Maximilian von Pufendorf (Niclas Sedlaczek), Bernadette Heerwagenová (sirotek Nina), Julia Hartmann (Mira), Hannes Jaenicke (Ralf Moldau), Devid Striesow (Lars Jensen)
Země:
Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Na Berlín se řítí neovladatelné dopravní letadlo.

EA - 714 má být běžný prázdninový let z francouzského Nice do Berlína. Jako jedinou nepříjemnost pociťuje zkušený kapitán Michael Winkler mladého samolibého druhého pilota Niclase Sedlazceka. Do sedadel usedá téměř 170 cestujících, mimo jiné studentka medicíny Nina, která se neodvážila říci rodičům, že neudělala zkoušky, rozhádaní Anna a Claus či plachý expert na elektroniku Hub. Krátce poté, co Winkler zvedne stroj ze země, však jeho dráhu zkříží malé nákladní letadlo. Přes veškerou snahu zabránit strážce dojde ke kolizi, kterou letadlo odnese třímetrovou trhlinou v trupu. Přes ztrátu tlaku zůstává stroj ve vzduchu, nárazem však byla poškozena elektronika řízení, a tak neovladatelný letoun nabírá výšku a řítí se oblohou nad Německem. Zatímco se Nina snaží s pomocí letušek Miry a Steffi zklidnit paniku, Winkler s Niclasem si uvědomí skutečný rozměr katastrofy.
Hodnocení:
50 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski