Sledovat film Miss Pettigrews großer Tag online

Přehrajte si film Miss Pettigrews großer Tag online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Miss Pettigrews großer Tag online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Bharat Nalluri
Hrají:
Amy Adamsová (Delysia Lafosseová), David Alexander (prodavač kaštanů), Clare Cliffordová (Margery), Christina Coleová (Charlotte Warnerová), Stephanie Coleová (slečna Holtová), Beatie Edneyová (paní Brummeganová)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Důmyslná a hřejivá romantická komedie o slečně Guinevere Pettigrew.

Neprávem přijde o svou práci a začně se vydávat za profesionální osobní asistentku. Slečna Pettigrew nastoupí u známé a bohaté zpěvačky Delysi Lafosse (Amy Adams - Julie a Julia, Noc v muzeu, Chytť mě, když to dokážeš ), se kterou se velmi rychle spřátelí. Své nové přítelkyni pomáhá v komplikovaných profesních i milostných vztazích a zároveň se učí pohybovat v prostředí "vyšší společnosti". Obě přítelkyně se vzájemně podporují v rozhodnutí vydat se na cestu za svým snem.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
3SAT

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.