Sledovat film Mise - Istentisztelet - Közvetítés - belföldi online

Přehrajte si film Mise - Istentisztelet - Közvetítés - belföldi online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, science fiction Mise - Istentisztelet - Közvetítés - belföldi na Duna!
  Trailer k filmu Mise - Istentisztelet - Közvetítés - belföldi   Sledovat Mise - Istentisztelet - Közvetítés - belföldi online
Žánr:
horor, science fiction
Režie:
Christian McIntire
Hrají a postavy:
Richard Grieco (Mark Dupree), Nigel Bennett (Jack Bavaro), Tangi Millerová (Potts), Jim Fyfe (Cutler), Jenna Geringová (Rebecca Weaverová), Hristo Shopov (Commander Vukorov)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Mark Dupree je speciální detektiv, kterého úkolem je najít ztracenou ponořku Venture. Tato ponorka ukrývá na palubě nadpřiizenou sílu. Pátrání zavede Marka a jeho kolegy do skutečných mořských hlubin, kde musí bojovat s démony. Existuje však způsob jak zničit nadpřirodzenou sílu a tím navždy osvobodit lidstvo od věčného ďábla...
Hodnocení:
41 %
Sledujte na:
Duna Duna Archív a všechna videa pořadů televize Duna online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.