Sledovat film Miluji tě k smrti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Miluji tě k smrti
  Trailer k filmu Miluji tě k smrti   Sledovat 1416 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Lawrence Kasdan
Hrají a postavy:
Kevin Kline (Joey Boca), Tracey Ullmanová (Rosalie Bocaová), Joan Plowrightová (Nadja), River Phoenix (Devo Nod), William Hurt (Harlan James), Keanu Reeves (Marlon James)
Scénář:
John Kostmayer
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Velmi černá americká komedie o jednom velmi bouřlivém manželství.

Joey Boca se svou ženou Rosalií vedou malou pizzerii v Tacomě, stát Washington. Když Rosaline nachytá svého sukničkářského manžela s jednou dívkou, překoná počáteční impuls k sebevraždě a po dohodě se svou matkou Nadjou si řekne, že ten, kdo zemře, bude Joey. Jeden plánovaný pokus o vraždu za druhým nepřináší kýžený výsledek. Naopak, Joey si pokusy o svůj život vysvětlí nehynoucí láskou své ženy. Manželství se stává pevnějším, než kdykoliv předtím, zvláště když Joey svatosvatě slíbí, že už bude navždy věrný.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko