Sledovat film Miluj bližního svého online

Přehrajte si film Miluj bližního svého online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, thriller Miluj bližního svého na !
  Trailer k filmu Miluj bližního svého   Sledovat Miluj bližního svého online
Žánr:
akční, drama, thriller
Režie:
Mark Pellington
Hrají a postavy:
Jeff Bridges (Michael Faraday), Tim Robbins (Oliver Lang), Joan Cusacková (Cheryl Langová), Hope Davisová (Brooke Wolfeová), Robert Gossett (F.B.I. Agent), Mason Gamble (Brady Lang)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Ďábelsky rafinovaný terorista pod maskou laskavého souseda chystá další smrtící útok. Dokáže ho Jeff Bridges zastavit?

Profesor Michael Faraday, jenž bydlí se synem Grantem v Arlington Road na poklidném washingtonském předměstí, odveze do nemocnice těžce raněného chlapce ze sousedství. Seznámí se tak s jeho rodiči, Oliverem a Cheryl Langovými, kteří se nedávno přistěhovali ze St. Louis, a rychle se s nimi spřátelí. Osamělý muž se dosud nedokázal vyrovnat s manželčinou tragickou smrtí před dvěma lety a před novými sousedy se netají nedůvěrou vůči vládě. Na základě drobných nesrovnalostí však postupně ztrácí důvěru i k sympatickému manželskému páru a postupně odhalí šokující pravdu o jejich minulosti.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.