Sledovat film Miłosc i inne uzywki online

Přehrajte si film Miłosc i inne uzywki HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický Miłosc i inne uzywki na TVP2!
  Trailer k filmu Miłosc i inne uzywki   Sledovat Miłosc i inne uzywki online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Edward Zwick
Hrají a postavy:
Jake Gyllenhaal (Jamie Randall), Anne Hathawayová (Maggie Murdocková), Oliver Platt (Bruce Winston), Hank Azaria (doktor Stan Knight), Josh Gad (Josh Randall), Gabriel Macht (Trey Hannigan)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
V komedii plné citů Láska a jiné závislosti hraje Anne Hathawayová Maggie, svůdnou volnomyšlenkářku, která se nenechá ničím spoutat, nepoloží ji ani imponující osobní výzva. Ale najde svůj protějšek v Jamiem Randallovi, kterého hraje Jake Gyllenhaal, jehož neúnavný a téměř neselhávající šarm platí na ženy i ve tvrdém světě farmaceutických obchodů. Vznikající vztah mezi Maggie a Jamiem je pro oba překvapení, jelikož se oba nacházejí pod vlivem základní drogy: lásky. Většina vztahů postupuje od lásky k sexu. Tento se ale vyvíjí opačně a tím vzniká z nekonvenční love story neočekávaný film.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski